PL EN DE

Ośrodek Wypoczynkowy Bryza

72-600 ŚWINOUJŚCIE, ul. Gdyńska 28

Telefon(+48) 91 321 24 91

(+48) 501 475 975

Fax(+48) 91 321 24 91

Mailbryza@arka-mega.pl

• Ośrodek Wypoczynkowy BRYZA •

Informacje o Ośrodku Wypoczynkowym Bryza w Świnoujściu

        Zapraszamy do całorocznego ośrodka wypoczynkowego BRYZA położonego w zacisznej dzielnicy, w pobliżu centrum Świnoujścia oraz samochodowych przejść granicznych do niemieckich miast Garz i Ahlbeck. Ośrodek posiada dogodne połączenie środkami komunikacji miejskiej z nadmorską promenadą.

        Bryza jest idealnym miejscem na wycieczki szkolne, kolonie, wczasy rodzinne oraz  dla miłośników aktywnego wypoczynku. Bliskość ścieżek rowerowych prowadzących przez najciekawsze turystycznie zakątki uzdrowiska, malownicze krajobrazy Wolińskiego Parku Narodowego oraz przepięknie położone i profesjonalnie przygotowane trasy, wzdłuż niemieckiego wybrzeża, przyciągają amatorów turystyki rowerowej. Rowery można wypożyczać w naszym obiekcie. Wypożyczamy również sprzęt plażowy.

        Teren wokół ośrodka jest bezpieczny, monitorowany, ogrodzony wraz z wydzielonymi stanowiskami do parkowania samochodów oraz boiskiem do siatkówki i koszykówki.

        Ośrodek dysponuje 116 miejscami noclegowymi w 50 pokojach 1, 2 i  3  osobowych o różnorodnym standardzie, wyposażonych w lodówki, telewizję kablową i z pełnym dostępem do bezprzewodowego Internetu.

       Jeżeli szukasz miejsca na nocleg nad morzem lub wczasy skorzystaj z formularza i zarezerwuj pokój w naszym ośrodku w Świnoujściu.

Bryza Świnoujście - wczasy, noclegi Bryza Świnoujście - wczasy, noclegi wczasy noclegi Świnoujście

facebook