PL EN DE
  • 5

Hotel Jantar

71-246 SZCZECIN, ul. Romera 10

Telefon(+48) 91 439 42 31

(+48) 507 103 154

Fax(+48) 91 439 29 70

Mailjantar@arka-mega.pl

• Hotel ★ JANTAR •

Informacje o Hotelu ★ Jantar w Szczecinie

       Zapraszamy do jednogwiazdkowego hotelu JANTAR  położonego w lewobrzeżnej części Szczecina, miasta pływających ogrodów Floating Garden, gdzie zieleń i woda zajmują ponad połowę powierzchni miasta. Hotel zlokalizowany jest w spokojnej dzielnicy, z dala od wielkomiejskiego zgiełku, a jednocześnie w pobliżu centrum miasta. Naszym atutem jest również bliskość obiektów rekreacyjno-sportowych tj. kąpielisko miejskie, jezioro Głębokie, tor kolarski, korty tenisowe, stadion lekkoatletyczny, hala widowiskowo-sportowa.

       Bezpośredni dojazd do hotelu  środkami komunikacji miejskiej ( autobus linii 75) z centrum miasta, dworca PKP i PKS stanowi udogodnienie dla klienta niezmotoryzowanego. Łatwy dostęp do zabytków kultury i atrakcji turystycznych np. miejski szlak turystyczny, złoty szlak ze ścieżkami rowerowymi, pozwoli odkryć uroki Szczecina jego historię oraz magiczne i tajemnicze miejsca.

       Hotel Jantar jest 2-gim co do wielkości hotelem w Szczecinie. Dysponuje 200 miejscami noclegowymi w 136 pokojach 1 i 2 osobowych o różnorodnym standardzie wyposażonych w lodówki i telewizję kablową oraz bezpłatny Internet WiFi. Oferuje usługi Strefy Relaksu obejmującej saunę, jacuzzi, rower treningowy oraz usługi gabinetu kosmetycznego i salonu fryzjerskiego.
Przy hotelu znajduje się parking strzeżony.

      Jeżeli szukasz miejsca na nocleg w Szczecinie skorzystaj z formularza i zarezerwuj pokój w naszym hotelu.

Hotel Jantar Szczecin Hotel Jantar Szczecin Restauracja hotel Jantar

facebook